Hotel Pickalbatros Jungle Aqua Park By Neverland

Го издвојуваме денешниот ден

Hotel Pickalbatros Jungle Aqua Park By Neverland

Растојание од
  • Плажа: 900 m
  • Центар: 20000 m
  • Аеродрома: 15 km
Сместувањето поседува
Видови на транспорт

Опис

Cene

Услови за патување

Програма за патување

Напомена

All Inclusive

Испратете ни го вашиот впечаток:

Početna
Hit ponude
Kontakt