Филтри

Филтри

Понуда за сместување

El Karma Aqua Beach Resort (ex Nubia Aqua Beach Resort) Сцецијална понуда
  • Од плажа: 0 m
  • Од aеродромот: 15 km

Доживејте го воодушевувачкото египетско гостопримство во хотелот El Karma Aqua Beach Resort. Уживајте со семејството во прекрасниот хотелски комплекс со 9 базени и 18 тобогани на брегот на Црвеното море.

Погледнете ја понудата
Hotel Flamenco Beach & Resort Одлична цена
  • Од плажа: 0 m

Одморалиште со 4 ѕвезди во Ел Кусеир е идеален избор за релаксирачки одмор на плажа и истражување на подводниот свет. Хотелот се состои од два дела, Фламенко ресорт и Flamenco Beach Resort, со вкупно 310 ексклузивни соби.

Погледнете ја понудата
Hotel Mövenpick Resort El Quseir Ја издвојуваме оваа недела
  • Од плажа: 0 m

Movenpick Resort El Quseir се наоѓа во прекрасен залив директно на Црвеното Море, со прекрасен приватна песочна плажа. Се наоѓа на 132 км јужно од Хургада, 220 км источно од Луксор и 6 км од Ел Кусеира.

Погледнете ја понудата
Hotel Sentido Palm Royale Одличен квалитет
  • Од aеродромот: 50 km

Хотелот се наоѓа на пространа, уредена песочна плажа долга 1200 m, која се смета за една од најубавите во регионот на Црвеното Море. Мал дел од плажата има корален гребен, поради што хотелот е препорака за љубителите на нуркање.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt