Baron Palace Sahl Hasheesh Hotel

Одлична цена

Baron Palace Sahl Hasheesh Hotel

Растојание од
  • Плажа: 0 m
Сместувањето поседува

Опис

Cene

Услови за патување

Програма за патување

Напомена

All Inclusive

Испратете ни го вашиот впечаток:

Početna
Hit ponude
Kontakt