Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Lara Barut Collection Препорака!
 • Од aеродромот: 10 km

Хотелскиот комплекс припаѓа на познатиот синџир хотели Барут и се простира на 110.000 квадратни метри.  Поседува внатрешни и надворешни базени, детски базен, центар со базен со морска вода, базен за бебиња, кино сала, велнес и спа центар Таласо, фитнес центар, одбојка на плажа, тениски игралишта.

Погледнете ја понудата
Hotel Concorde De Luxe Resort Го издвојуваме денешниот ден
 • Од aеродромот: 13 km

Хотелот се наоѓа во Анталија на една од најпознатите плажи на Лара, 13км од аеродромот и 20км од центарот на Анталија. Овој тематски хотел со облик на авионот Concord е отворен во 2005 година.

Погледнете ја понудата
Limak Lara De Luxe Hotel & Resort Препорака!
 • Од aеродромот: 20 km

Хотелот располага со три надворешни базени, два детски базени, внатрешен базен со лизгалки, аква парк со 9 тобогани, фитнес центар, турска бања, сауна, пинг-понг, тениски игралишта, кошарка, сквош, пикадо, забава во текот на денот, навечер и секојдневно анимации, мини клуб за деца 4-12 години.

Погледнете ја понудата
Wind Of Lara Hotel & Spa Одлична цена
 • Од плажа: 700 m
 • Од aеродромот: 11 km

Хотелот се наоѓа во Анталија, на плажата Лара. Од аеродромот во Анталија е оддалечен околу 11 км и од центарот на Анталија околу 19 км. Одличен хотел со добра вредност за парите и е препорака за сите видови гости. Wi-Fi е бесплатен.

Погледнете ја понудата
Hotel Titanic Deluxe Lara (Ex. Titanic Beach Lara) Одличен квалитет
 • Од aеродромот: 10 km

Хотелот располага со диско, отворени и затворени базени за деца и возрасни, аква парк, тениски терени, фудбалско игралиште, кошарка, одбојка на плажа, фитнес, турска бања, џакузи, анимации покрај базен, вечерни програми, мини клуб за деца од  4-12 години, велнес и Спа.

Погледнете ја понудата
Hotel Delphin Imperial Ја издвојуваме оваа недела

Отворен и внатрешен базен за деца и возрасни (затворениот базен е отворен само во зима), базен за релаксација само за возрасни, аква парк, фитнес, тенис, пинг понг, боче, одбојка, вечерни програми, анимација, диско, кино, Турска бања.

Погледнете ја понудата
Letovanje_Turska_Hoteli_Avio_Antalija_Hotel_Royal_Holiday_Palace-1-scaled.jpg Препорака!
 • Од aеродромот: 15 km

Хотелот Royal Holiday Palace 5 * се наоѓа во Анталија, на плажата Лара и е оддалечен на околу 17 км од центарот на Анталија и 15 км од аеродромот во Анталија. Wi-Fi е бесплатен на сите јавни површини на хотелот.

Погледнете ја понудата
Letovanje_Turska_Hoteli_Avio_Antalija_Hotel_Royal_Seginus-1.jpg Сместување приспособено за деца
 • Од плажа: 200 m
 • Од aеродромот: 15 km

Хотелот се наоѓа во Анталија, на плажата Лара (позади хотелот Royal Holiday Palace). Од аеродромот во Анталија е оддалечен на околу 15 километри и од центарот на Анталија околу 20 километри. Хотелот беше отворен во 2018 година и е уште еден во низата одлични кралски хотели.

Погледнете ја понудата
Letovanje_Turska_Hoteli_Avio_Antalija_Hotel_Royal_Wings_Lara-1.jpg Препорака!
 • Од aеродромот: 15 km

Хотелот се наоѓа во Анталија, на плажата Лара. Од центарот на Анталија е оддалечен на околу 20 километри и од аеродромот во Анталија на околу 15 километри.Хотелот излегува на приватна, песочна плажа каде што лежалките, чадорите за сонце и пешкирите за плажа се бесплатни за гостите на хотелот.

Погледнете ја понудата
  1 2
Početna
Hit ponude
Kontakt