Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Lara Barut Collection Препорака!
 • Од aеродромот: 10 km

Хотелскиот комплекс припаѓа на познатиот синџир хотели Барут и се простира на 110.000 квадратни метри.  Поседува внатрешни и надворешни базени, детски базен, центар со базен со морска вода, базен за бебиња, кино сала, велнес и спа центар Таласо, фитнес центар, одбојка на плажа, тениски игралишта.

Погледнете ја понудата
Hotel Concorde De Luxe Resort Го издвојуваме денешниот ден
 • Од aеродромот: 13 km

Хотелот се наоѓа во Анталија на една од најпознатите плажи на Лара, 13км од аеродромот и 20км од центарот на Анталија. Овој тематски хотел со облик на авионот Concord е отворен во 2005 година.

Погледнете ја понудата
Limak Lara De Luxe Hotel & Resort Препорака!
 • Од aеродромот: 20 km

Хотелот располага со три надворешни базени, два детски базени, внатрешен базен со лизгалки, аква парк со 9 тобогани, фитнес центар, турска бања, сауна, пинг-понг, тениски игралишта, кошарка, сквош, пикадо, забава во текот на денот, навечер и секојдневно анимации, мини клуб за деца 4-12 години.

Погледнете ја понудата
Wind Of Lara Hotel & Spa Одлична цена
 • Од плажа: 700 m
 • Од aеродромот: 11 km

Хотелот се наоѓа во Анталија, на плажата Лара. Од аеродромот во Анталија е оддалечен околу 11 км и од центарот на Анталија околу 19 км. Одличен хотел со добра вредност за парите и е препорака за сите видови гости. Wi-Fi е бесплатен.

Погледнете ја понудата
Hotel Titanic Deluxe Lara (Ex. Titanic Beach Lara) Одличен квалитет
 • Од aеродромот: 10 km

Хотелот располага со диско, отворени и затворени базени за деца и возрасни, аква парк, тениски терени, фудбалско игралиште, кошарка, одбојка на плажа, фитнес, турска бања, џакузи, анимации покрај базен, вечерни програми, мини клуб за деца од  4-12 години, велнес и Спа.

Погледнете ја понудата
Hotel Delphin Imperial Ја издвојуваме оваа недела

Отворен и внатрешен базен за деца и возрасни (затворениот базен е отворен само во зима), базен за релаксација само за возрасни, аква парк, фитнес, тенис, пинг понг, боче, одбојка, вечерни програми, анимација, диско, кино, Турска бања.

Погледнете ја понудата
Letovanje_Turska_Hoteli_Avio_Antalija_Hotel_Royal_Holiday_Palace-1-scaled.jpg Препорака!
 • Од aеродромот: 15 km

Хотелот Royal Holiday Palace 5 * се наоѓа во Анталија, на плажата Лара и е оддалечен на околу 17 км од центарот на Анталија и 15 км од аеродромот во Анталија. Wi-Fi е бесплатен на сите јавни површини на хотелот.

Погледнете ја понудата
Letovanje_Turska_Hoteli_Avio_Antalija_Hotel_Royal_Seginus-1.jpg Сместување приспособено за деца
 • Од плажа: 200 m
 • Од aеродромот: 15 km

Хотелот се наоѓа во Анталија, на плажата Лара (позади хотелот Royal Holiday Palace). Од аеродромот во Анталија е оддалечен на околу 15 километри и од центарот на Анталија околу 20 километри. Хотелот беше отворен во 2018 година и е уште еден во низата одлични кралски хотели.

Погледнете ја понудата
Letovanje_Turska_Hoteli_Avio_Antalija_Hotel_Royal_Wings_Lara-1.jpg Препорака!
 • Од aеродромот: 15 km

Хотелот се наоѓа во Анталија, на плажата Лара. Од центарот на Анталија е оддалечен на околу 20 километри и од аеродромот во Анталија на околу 15 километри.Хотелот излегува на приватна, песочна плажа каде што лежалките, чадорите за сонце и пешкирите за плажа се бесплатни за гостите на хотелот.

Погледнете ја понудата
  1 2
Početna
Hit ponude
Kontakt

Poštovani putnici,

Usled novonastale situacije i blokade računa Barcino Toursa, obaveštavamo sve putnike koji imaju uplaćene aranžmane za 2024. godinu da se obrate osiguravajućoj kući Millenium Osiguranje, www.mios.rs, oko naplate svojih potraživanja. Potrebno je da tom prilikom imate Ugovor o Putovanju, Program putovanja, koji imate u download sekciji našeg websajta, Opšte Uslove Putovanja, koje imate na našem websajtu, Priznanicu o uplaćenim sredstvima i Garanciju Putovanja, koju ste dobili prilikom zaključenja ugovora.

Za sva dodatna pitanja se možete obratiti na email [email protected].

Srdačan pozdrav,

Barcino Tours