Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Hotel Sherwood Exclusive Kemer Препорака!
 • Од aеродромот: 55 km

Отворен е во 2014 година. Се препорачува за сите видови гости и за оние кои сакаат семеен одмор, но и за оние кои се за романтичен одмор. Хотелот е опкружен со зеленило, а морето е кристално чисто. 

Погледнете ја понудата
Hotel Sherwood Greenwood Resort Одлична цена
 • Од плажа: 180 m
 • Од aеродромот: 55 km

Hotel Sherwood Greenwood Resort се наоѓа во Кемер во регионот Goynuk.  Од центарот на Кемер е оддалечен околу 9 километри а од аеродромот во Анталија околу 55 километри.  Се препорачува за семејства, парови, но и за постари лица поради пријатната околина и мирниот одмор. 

Погледнете ја понудата
Hotel Karmir Resort & Spa Препорака!
 • Од плажа: 100 m
 • Од aеродромот: 40 km

Hotel se nalazi u Kemeru u regiji Gojnuk. Udaljen je oko 8 km od Kemera i oko 40 km od aerodroma u Antaliji. Hotel je udaljen oko 100 m, od privatne, peščano-škljunkvite plaže, do koje se prelazi ulica. Ležaljke, suncobrani i peškiri za plažu ne doplaćuju.Hotel je otvoren 2014. godine.Hotelska usluga je Ultra All Inclusive – 24 h usluga hrane i pića.

Погледнете ја понудата
Letovanje_Turska_Hoteli_Avio_Kemer_Limak_Limra_Hotel_Resort-1.jpg Сместување приспособено за деца
 • Од aеродромот: 70 km

Hotel se nalazi u Kemeru u regiji Kiriš. Udaljen je oko 5 km od Kemera i oko 70 km od aerodroma u Antaliji. Hotel se nalazi na privatnoj, peščano-škljunkovitoj plaži. Ležaljke, suncobrani i peškiri za plažu ne doplaćuju. Paviljoni na plaži se doplaćuju.Wi -Fi internet je besplatan u celom hotelu. Hotelska usluga je Premium Ultra All Inclusive.

Погледнете ја понудата
Letovanje_turska_hoteli_grand_ring-2.jpg Одлична цена
 • Од плажа: 20 m
 • Од aеродромот: 40 km

Хотелот располага со рецепција, отворени и затворени базени, тобогани, турска бања, сауна, теретана, пинг-понг, забавни програми, натпревари во текот на денот, вечерни претстави, мини клуб за најмалите деца со игралиште.

Погледнете ја понудата
Hotel Rixos Premium Tekirova Препорака!
 • Од aеродромот: 75 km

Хотелот располага со внатрешни и надворешни базени, аква парк и мини аква парк, мини клуб, диско, анимации, тениски терени, игралиште за кошарка, пинг-понг, продавници, продавници за сувенири, конференциски сали.

Погледнете ја понудата
Hotel Rixos Sungate Одличен квалитет
 • Од aеродромот: 50 km

Хотелот располага со 10 надворешни базени, 2 затворени базени за возрасни и деца, аква парк со 11 тобогани, аква парк, теретана, тениски терени, игралиште за кошарка, фитнес центар, мини голф, фудбалско игралиште, мини фудбалско игралиште, терен за сквош, пинг-понг , јога, билијард, кино, бесплатен Wi-Fi на сите јавни површини на хотелот.

Погледнете ја понудата
Letovanje_turska_hoteli_Fame_Residence_Goynuk-15.jpg Одличен квалитет
 • Од плажа: 90 m
 • Од aеродромот: 40 km

Хотелот располага со внатрешни и надворешни базени, детски базен, базен со тобогани, теретана, парна бања, сауна, џакузи, пинг-понг, анимации и програми во хотелот и на плажа за деца и возрасни .

Погледнете ја понудата
Početna
Last minute
Hit ponude
Kontakt