Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Hotel Rixos Sungate Одличен квалитет
  • Од aеродромот: 50 km

Хотелот располага со 10 надворешни базени, 2 затворени базени за возрасни и деца, аква парк со 11 тобогани, аква парк, теретана, тениски терени, игралиште за кошарка, фитнес центар, мини голф, фудбалско игралиште, мини фудбалско игралиште, терен за сквош, пинг-понг , јога, билијард, кино, бесплатен Wi-Fi на сите јавни површини на хотелот.

Погледнете ја понудата
Letovanje_turska_hoteli_Fame_Residence_Beach-5.jpg Одлична цена
  • Од aеродромот: 50 km

Хотелот располага со надворешен базен со детски дел, пинг-понг, Wi-Fi е бесплатен во лобито. Посебно плаќање според правилата на хотелот: лекарска услуга, перална, чување деца, продавници, телефон, факс, интернет катче, компјутерски игри, rent-a-car, билијард, спортови на вода.

Погледнете ја понудата
Letovanje_turska_hoteli_Fame_Residence_Goynuk-15.jpg Одличен квалитет
  • Од плажа: 90 m
  • Од aеродромот: 40 km

Хотелот располага со внатрешни и надворешни базени, детски базен, базен со тобогани, теретана, парна бања, сауна, џакузи, пинг-понг, анимации и програми во хотелот и на плажа за деца и возрасни .

Погледнете ја понудата
Hotel Miarosa Kemer Beach Сместување приспособено за деца
  • Од центар: 7000 m
  • Од aеродромот: 55 km

Хотел Miarosa Kemer beach 5 * се наоѓа во Кемер. Се наоѓа на околу 7 км од центарот на Кемер, оддалечен 40 км од центарот на Анталија и околу 55 км од аеродромот во Анталија.

Погледнете ја понудата
Armas Labada Hotel Препорака!
  • Од плажа: 200 m
  • Од центар: 5000 m
  • Од aеродромот: 65 km

Во склоп на хотелот има ресторан во кој можете да пробате одлични специјалитети од морска храна, отворени и внатрешни базени, турска бања која е бесплатна за гостите на хотелот, СПА и фитнес центар, Wi-Fi, бар.

Погледнете ја понудата
Hotel Akka Alinda Сместување приспособено за деца
  • Од aеродромот: 65 km

Хотелот им нуди на своите гости отворени и затворени базени за возрасни и деца и дел со 4 тобогани.  За оние кои претпочитаат поактивен одмор има тениски терени, фитнес центар, одбојка на плажа, спортови на вода.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt