Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Crystal Sunset Luxury Resort & Spa Hotel Сместување приспособено за деца
 • Од плажа: 250 m
 • Од центар: 3000 m
 • Од aеродромот: 65 km

Crystal Sunset Luxury Resort & Spa, отворен во 2013 година. Во склоп на хотелскиот комплекс има отворени и затворени базени, аква парк со 11 лизгалки за деца и возрасни, тениски терени, велнес и спа центар, пилатес, аквабик, аеробик, фитнес центар

Погледнете ја понудата
Letovanje_turska_hoteli_Royal_Dragon_Hotel-22.jpg Препорака!
 • Од aеродромот: 58 km

Хотелот се наоѓа во Сиде, во регионот Евренсеки. Оддалечен е околу 5 километри од центарот на Сиде, околу 10 километри од Манавгат и околу 58 километри од аеродромот во Анталија. Се препорачува за семеен одмор со голем број на содржини за деца. Се препорачува и за парови кои сакаат да се забавуваат во хотелот.

Погледнете ја понудата
LRS Sorgun Akadia Luxury Resort & Hotel (+16) Препорака!
 • Од плажа: 550 m
 • Од aеродромот: 65 km

Хотел е само за возрасни 16+, Premium Ultra All Inclusive концепт, песочна плажа која те превезува шатл-служба, широк избор на премиум алкохолни и безалкохолни пијалоци, одлична гастрономска понуда на високо ниво. Понов хотел, отворен во 2022 година.

Погледнете ја понудата
Amelia Beach Resort Hotel & Spa Препорака!
 • Од плажа: 100 m
 • Од aеродромот: 80 km

Услуга All Inclusive, приватна песочно-камчеста плажа до која води тунел. 5 ресторани, 6 барови, мини клуб, тинејџерски клуб, отворени и затворени базени, разни спортови, анимациони програми, диско, продавници.

Погледнете ја понудата
Calido Maris Одлична цена
 • Од aеродромот: 75 km

Во градот Зенегер, оддалечен на 75 километри од аеродромот во Анталија, на околу 20 километри од центарот на Сиде, се наоѓа прекрасниот хотел Calido Maris, идеален за сите оние кои сакаат мирен, но значаен одмор, во интимноста на оваа област.

Погледнете ја понудата
Sunmelia Beach Resort & Spa Препорака!
 • Од aеродромот: 70 km

Овој хотел е позициониран на 70 километри од аеродромот во Анталија, на околу 10 километри од античкиот град Сиде во областа Кизилагац. Поради својата содржина се препорачува за семејства со деца.

Погледнете ја понудата
Acanthus & Cennet Barut Collection Одлична цена
 • Од центар: 8000 m
 • Од aеродромот: 65 km

Во склоп на хотелот се наоѓаат главен ресторан, бар на плажа, отворени и затворени базени за деца и возрасни, тениско игралиште, куглање, одбојка на плажа, ватерполо, анимација за деца и возрасни, спортови на вода, турска бања, сауна, парна бања, масажа.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt