Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Vila Bellagio Blue Препорака!

: Villa Bellagio Blue се наоѓа на 400 метри од плажа и 400 метри од центарот на Ханиоти во мирна средина до неколку хотели. Во непосредна близина има супермаркети Масутис, неколку маркети, таверни и автобуска постојка која ги поврзува Ханиоти со Пефкохори и Полихроно како и со Солун.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt