Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Hotel Creta Maris Beach Resort Препорака!
 • Од aеродромот: 24 km

Creta Maris Beach Resort е луксузен комплекс кој се наоѓа на периферијата на Херсонисос. Се наоѓа на плажата која е претежно песочна и на 24 километри од аеродромот. Ова е место каде што гостите чувствуваат автентична критска добрина.

Погледнете ја понудата
Hotel Central Hersonissos Одлична цена
 • Од плажа: 200 m
 • Од центар: 100 m
 • Од aеродромот: 23 km

Хотел Central Hersonissos е градски хотел сместен во мирна улица во центарот на Херсонисос. Оддалечен е околу 200 m од градската плажа, како и од многу кафулиња, таверни и ресторани.

Погледнете ја понудата
Letovanje_Grcka_Hoteli_Avio_Krit_Hotel_Golden_Beach-2.jpg Препорака!
 • Од плажа: 20 m
 • Од центар: 10 m
 • Од aеродромот: 27 km

гостите на хотелот имаат на располагање 24-часовна пред бирото, главен ресторан, лоби бар, Wi-Fi интернет, лифт, базен, како и базен на покривот целосно реновиран за сезоната 2019 година, крпи за плажа и базен

Погледнете ја понудата
Letovanje_Grcka_Hoteli_Avio_Krit_Hotel_Eri_Beach-10-1.jpg Сместување приспособено за деца
 • Од плажа: 100 m
 • Од центар: 100 m
 • Од aеродромот: 25 km

Хотелот Ери Бич се наоѓа во близина на Херсонисос и на околу 25 километри од Ираклион и меѓународниот аеродром. Хотелот Ери Бич се наоѓа веднаш на самиот брег.

Погледнете ја понудата
  1 2
Početna
Hit ponude
Kontakt