Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Hotel Turan Prince Ex. Sentido Turan Prince Одличен квалитет
  • Од центар: 3000 m
  • Од aеродромот: 55 km

Во рамките на својот комплекс, овој хотел содржи 7 конференциски сали, внатрешен базен со хидромасажна када, тобогани, отворен базен, фитнес центар, мал фудбал, кошарка, тениско игралиште, одбојка на плажа, спа, амам, сауна, дневна и вечерна забава, стрелање, музичка програма, пикадо, детски клуб, игралиште, детски базен, аеробик, аквабајк, куглање… 

Погледнете ја понудата
genel_3.jpg Препорака!
  • Од aеродромот: 48 km

Hotel poseduje privatnu, peščanu plažu sa ležaljkama, suncobranima i peškirima koji su besplatni za goste hotela.Otvoreni bazeni za decu i odrasle, Akva park, fitnes, sauna, tursko kupatilo, teniski tereni, stoni tenis, odbojka na plaži, košarka, zabavni programi tokom dana, takmičenja, šou programi, zabava i mini klub za decu od 4 do 12 godina. Posebno se doplaćuju: masaže, SPA centar i salon lepote, osvetljenje za teniske terene, kuglanje, bilijar, sportovi na vodi.

Погледнете ја понудата
Letovanje_turska_hoteli_Sunis_Elita_Beach-1.jpg Одличен квалитет
  • Од aеродромот: 70 km

Hotel se nalazi na sopstvenoj plaži peščanp-šljunkovitoj plaži na kojoj se ležaljke i suncobrani ne doplaćuju.Poseduje otvoreni i zatvoreni bazeni za decu i odrasle, aqua park, mini klub 4-12 godina, junior klub 12-16 godina, teniski tereni, dnevne i večernje animacije, muzički program, fitness centar, tursko kupatilo, sauna.

Погледнете ја понудата
Club Hotel Turan Prince World Сместување приспособено за деца
  • Од aеродромот: 75 km

Базени за деца и возрасни, аква парк со 7 тобогани, внатрешен базен, фитнес центар, турска бања, сауна, пинг-понг, забавни програми во текот на денот, вечерни и отворени анимации, тениски терени, одбојка, кошарка, фудбал, мини голф, забавен парк, мини клуб за деца од 4 до 12 години, мини диско, детско мени, зоолошка градина.

Погледнете ја понудата
Crystal Admiral Resort Suites & Spa Сместување приспособено за деца
  • Од плажа: 50 m
  • Од aеродромот: 80 km

Crystal Admiral Resort Suites се наоѓа во областа Кизилот, оддалечен е 12 километри од Манавгат, околу 80 километри од аеродромот во Анталија и околу 25 километри од центарот на античкиот град Сиде. Се препорачува за семејства со деца поради хотелските содржини.

Погледнете ја понудата
Početna
Last minute
Hit ponude
Kontakt