Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Hotel Turan Prince Ex. Sentido Turan Prince Одличен квалитет
 • Од центар: 3000 m
 • Од aеродромот: 55 km

Во рамките на својот комплекс, овој хотел содржи 7 конференциски сали, внатрешен базен со хидромасажна када, тобогани, отворен базен, фитнес центар, мал фудбал, кошарка, тениско игралиште, одбојка на плажа, спа, амам, сауна, дневна и вечерна забава, стрелање, музичка програма, пикадо, детски клуб, игралиште, детски базен, аеробик, аквабајк, куглање… 

Погледнете ја понудата
genel_3.jpg Препорака!
 • Од aеродромот: 48 km

Royal Taj Mahal 5 * се наоѓа во регионот Евренсеки, оддалечен на околу 5 км од центарот на Сиде и оддалечен 48 км од аеродромот во Анталија. Ова е еден од тематските хотели на Royal и е направен по моделот на зградата на Taj Mahal.

Погледнете ја понудата
Letovanje_turska_hoteli_Sunis_Elita_Beach-1.jpg Одличен квалитет
 • Од aеродромот: 70 km

Хотел Sunis Elita Beach Resort & Spa 5 * се наоѓа во Сиде, регионот Кизилгач, оддалечен на околу 70 километри од аеродромот во Анталија и околу 15 километри од Манавгат. Хотелот се наоѓа на сопствена песочна плажа со камчиња, каде лежалките и чадори за сонце се бесплатни.

Погледнете ја понудата
Lyra Resort & Spa Одличен квалитет
 • Од aеродромот: 75 km

Lyra Resort & Spa се наоѓа во областа Кизилак, на прекрасна долга песочна плажа, оддалечен на околу 75 километри од аеродромот во Анталија и 15 километри од античкиот град Сиде. Хотелот е со одличен квалитет и е препорака за семеен одмор.

Погледнете ја понудата
Seaden Valentine Resort & Spa Препорака!
 • Од плажа: 200 m
 • Од aеродромот: 65 km

Seaden Valentine Resort & Spa е хотел кој се наоѓа во Сиде, оддалечен на околу 3 километри од центарот на градот, а сите капацитети што ги нуди овој древен град се лесно достапни. Аеродромот во Анталија е оддалечен околу 65 километри.

Погледнете ја понудата
Club Hotel Turan Prince World Сместување приспособено за деца
 • Од aеродромот: 75 km

Базени за деца и возрасни, аква парк со 7 тобогани, внатрешен базен, фитнес центар, турска бања, сауна, пинг-понг, забавни програми во текот на денот, вечерни и отворени анимации, тениски терени, одбојка, кошарка, фудбал, мини голф, забавен парк, мини клуб за деца од 4 до 12 години, мини диско, детско мени, зоолошка градина.

Погледнете ја понудата
Crystal Admiral Resort Suites & Spa Сместување приспособено за деца
 • Од плажа: 50 m
 • Од aеродромот: 80 km

Crystal Admiral Resort Suites се наоѓа во областа Кизилот, оддалечен е 12 километри од Манавгат, околу 80 километри од аеродромот во Анталија и околу 25 километри од центарот на античкиот град Сиде. Се препорачува за семејства со деца поради хотелските содржини.

Погледнете ја понудата
Crystal Sunset Luxury Resort & Spa Hotel Сместување приспособено за деца
 • Од плажа: 250 m
 • Од центар: 3000 m
 • Од aеродромот: 65 km

Crystal Sunset Luxury Resort & Spa, отворен во 2013 година. Во склоп на хотелскиот комплекс има отворени и затворени базени, аква парк со 11 лизгалки за деца и возрасни, тениски терени, велнес и спа центар, пилатес, аквабик, аеробик, фитнес центар

Погледнете ја понудата
Letovanje_turska_hoteli_Fame_Residence_Beach-5.jpg Одлична цена
 • Од aеродромот: 50 km

Хотелот располага со надворешен базен со детски дел, пинг-понг, Wi-Fi е бесплатен во лобито. Посебно плаќање според правилата на хотелот: лекарска услуга, перална, чување деца, продавници, телефон, факс, интернет катче, компјутерски игри, rent-a-car, билијард, спортови на вода.

Погледнете ја понудата
Letovanje_turska_hoteli_Fame_Residence_Goynuk-15.jpg Одличен квалитет
 • Од плажа: 90 m
 • Од aеродромот: 40 km

Хотелот располага со внатрешни и надворешни базени, детски базен, базен со тобогани, теретана, парна бања, сауна, џакузи, пинг-понг, анимации и програми во хотелот и на плажа за деца и возрасни .

Погледнете ја понудата
  1 2
Početna
Hit ponude
Kontakt