Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Hotel Turan Prince Ex. Sentido Turan Prince Одличен квалитет
 • Од центар: 3000 m
 • Од aеродромот: 55 km

Во рамките на својот комплекс, овој хотел содржи 7 конференциски сали, внатрешен базен со хидромасажна када, тобогани, отворен базен, фитнес центар, мал фудбал, кошарка, тениско игралиште, одбојка на плажа, спа, амам, сауна, дневна и вечерна забава, стрелање, музичка програма, пикадо, детски клуб, игралиште, детски базен, аеробик, аквабајк, куглање… 

Погледнете ја понудата
Selectum Family Resort Side Сместување приспособено за деца
 • Од плажа: 0 m
 • Од aеродромот: 75 km

Услуга Ultra All Inclusive, приватна плажа долга 500 m со лежалки и чадори. Отворени и затворени базени за деца и возрасни, детски воден и аква парк, забавен парк, детски клуб, јуниорски клуб, мини диско, детска игротека, детско бифе, колички за бебиња.

Погледнете ја понудата
Crystal Palace Luxury Resort & SPA Сместување приспособено за деца
 • Од плажа: 0 m
 • Од aеродромот: 55 km

Crystal Palace Luxury Resort & Spa; се наоѓа на сопствена песочна плажа, обезбедувајќи го Ultimate All инклузивната услуга претставува одличен сооднос цена-квалитет. Нуди бесплатно сместување за 1 дете до 11,99 години.

Погледнете ја понудата
genel_3.jpg Препорака!
 • Од aеродромот: 48 km

Royal Taj Mahal 5 * се наоѓа во регионот Евренсеки, оддалечен на околу 5 км од центарот на Сиде и оддалечен 48 км од аеродромот во Анталија. Ова е еден од тематските хотели на Royal и е направен по моделот на зградата на Taj Mahal.

Погледнете ја понудата
Letovanje_turska_hoteli_Sunis_Elita_Beach-1.jpg Одличен квалитет
 • Од aеродромот: 70 km

Хотел Sunis Elita Beach Resort & Spa 5 * се наоѓа во Сиде, регионот Кизилгач, оддалечен на околу 70 километри од аеродромот во Анталија и околу 15 километри од Манавгат. Хотелот се наоѓа на сопствена песочна плажа со камчиња, каде лежалките и чадори за сонце се бесплатни.

Погледнете ја понудата
Seaden Valentine Resort & Spa Препорака!
 • Од плажа: 200 m
 • Од aеродромот: 65 km

Seaden Valentine Resort & Spa е хотел кој се наоѓа во Сиде, оддалечен на околу 3 километри од центарот на градот, а сите капацитети што ги нуди овој древен град се лесно достапни. Аеродромот во Анталија е оддалечен околу 65 километри.

Погледнете ја понудата
Selectum Family Comfort Side (Ex. Lyra Resort & Spa) Одличен квалитет
 • Од aеродромот: 75 km

Selectum Family Comfort Side се наоѓа во областа Кизилак, на прекрасна долга песочна плажа, оддалечен на околу 75 километри од аеродромот во Анталија и 15 километри од античкиот град Сиде. Хотелот е со одличен квалитет и е препорака за семеен одмор.

Погледнете ја понудата
Club Hotel Turan Prince World Сместување приспособено за деца
 • Од aеродромот: 75 km

Базени за деца и возрасни, аква парк со 7 тобогани, внатрешен базен, фитнес центар, турска бања, сауна, пинг-понг, забавни програми во текот на денот, вечерни и отворени анимации, тениски терени, одбојка, кошарка, фудбал, мини голф, забавен парк, мини клуб за деца од 4 до 12 години, мини диско, детско мени, зоолошка градина.

Погледнете ја понудата
Crystal Admiral Resort Suites & Spa Сместување приспособено за деца
 • Од плажа: 50 m
 • Од aеродромот: 80 km

Crystal Admiral Resort Suites се наоѓа во областа Кизилот, оддалечен е 12 километри од Манавгат, околу 80 километри од аеродромот во Анталија и околу 25 километри од центарот на античкиот град Сиде. Се препорачува за семејства со деца поради хотелските содржини.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt

Poštovani putnici,

Usled novonastale situacije i blokade računa Barcino Toursa, obaveštavamo sve putnike koji imaju uplaćene aranžmane za 2024. godinu da se obrate osiguravajućoj kući Millenium Osiguranje, www.mios.rs, oko naplate svojih potraživanja. Potrebno je da tom prilikom imate Ugovor o Putovanju, Program putovanja, koji imate u download sekciji našeg websajta, Opšte Uslove Putovanja, koje imate na našem websajtu, Priznanicu o uplaćenim sredstvima i Garanciju Putovanja, koju ste dobili prilikom zaključenja ugovora.

Za sva dodatna pitanja se možete obratiti na email [email protected].

Srdačan pozdrav,

Barcino Tours