Филтри

Филтри

Понуда за сместување

The Land of the Legends Сместување приспособено за деца
  • Од aеродромот: 30 km

Ова е вистинскиот избор за оние кои сакаат тематски хотели.  Хотелот The Land of the Legends ќе Ве одведе во бајките на Дизни, а вашиот одмор ќе го направи највозбудлив досега.  Се препорачува за сите видови гости, а особено се препорачува за семеен одмор поради хотелските капацитети.

Погледнете ја понудата
Letovanje_Turska_hoteli_Belek_Aydinbey_Queens_Palace_and_Spa-0.jpg Одличен квалитет
  • Од плажа: 950 m
  • Од aеродромот: 20 km

Хотел Aydinbey Queen`s Palace & Spa 5 * е новоизграден хотел во регионот Кадрије - Белек, кој се наоѓа на околу 7 километри од центарот на Белек и на околу 20 километри од аеродромот во Анталија. Хотелот беше отворен во јуни 2019 година.

Погледнете ја понудата
    1 2
Početna
Last minute
Hit ponude
Kontakt