Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Crystal Waterworld Resort & SPA Сместување приспособено за деца
  • Од плажа: 0 m
  • Од aеродромот: 40 km

Crystal Waterworld Resort & Spa; лоцирана на сопствена плажа, нуди Ultimate All Inclusive услуга. Одлична опција за семејства, едно дете до 11,99 бесплатно сместување со двајца возрасни.

Погледнете ја понудата
The Land of the Legends Сместување приспособено за деца
  • Од aеродромот: 30 km

Ова е вистинскиот избор за оние кои сакаат тематски хотели.  Хотелот The Land of the Legends ќе Ве одведе во бајките на Дизни, а вашиот одмор ќе го направи највозбудлив досега.  Се препорачува за сите видови гости, а особено се препорачува за семеен одмор поради хотелските капацитети.

Погледнете ја понудата
Turska_letovanje_hoteli_Belek_Innvista-0-1.jpg Одлична цена
  • Од плажа: 900 m
  • Од aеродромот: 27 km

Услуга Ultra All Inclusive, со сопствена песочно-камчеста плажа оддалечена 900 m со обезбеден шатл превоз, главен базен, базен за релаксација, базен за бебиња, детски базен, базен со тобогани, детски клуб за деца од 4-12 години на отворено игралиште и разновидна програма за анимација. Дискотека, амфитеатар, забави, музика во живо, утринска гимнастика, разновидни интерактивни игри.

Погледнете ја понудата
    1 2
Početna
Hit ponude
Kontakt