Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Letovanje_Hoteli_Grcka_Hotel_Kassandra_Bay_barcino_Tours.jpeg Одлична цена
  • Од плажа: 700 m

Овој мал буџетски хотел се наоѓа во Криопиги на полуостровот Касандра. Хотелот е опкружен со бујно зеленило кое е одличен избор за сите оние кои сакаат да се релаксираат во пријатна средина. Песочната плажа е на 700 метри од хотелот.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt