Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Long Beach Resort Hotel & Spa Препорака!
  • Од центар: 90 m

Хотелот е на 20 км од центарот на Аланџа. Сместено е во регионот Турклер и 90 км од Аердорома во Анталија. Одличен хотел со многу содржини за млади и семејства со деца. Голем број слајдови и програми за анимација.

Погледнете ја понудата
Mylome Luxury Hotel & Resort Препорака!
  • Од центар: 33000 m
  • Од aеродромот: 90 km

Хотелот Myloma има три надворешни и два затворени базени, како и аква парк. Најголемиот надворешен базен зафаќа површина од 990 м2, вториот по големина зафаќа површина од 750 м2 и е дозволен за употреба само над 16 години, третиот базен зафаќа површина од 312 м2 и водата се загрева.

Погледнете ја понудата
Letovanje_turska_hoteli_dolphin_deluxe_resort-14.jpg Одличен квалитет
  • Од aеродромот: 90 km

Надворешни и внатрешни базени за деца и возрасни, лизгалки, фитнес центар, турска бања, сауна, парна бања, тениски терени, одбојка на плажа, пинг-понг, дневни и вечерни анимации, мини клуб и забавен парк за деца.

Погледнете ја понудата
letovanje_Turska_hoteli_Alanja_Hotel_Granada_Luxury_Okurcalar-1.jpg Одличен квалитет
  • Од aеродромот: 95 km

Комплексот располага со внатрешни и надворешни базени за деца и возрасни, аква парк, фитнес центар, турска бања, сауна, парна бања, џакузи, тениски терени, кошарка, одбојка на плажа, пинг-понг, кино.

Погледнете ја понудата
Hotel Haydarpasha Palace Одличен квалитет
  • Од aеродромот: 100 km

Хотел Haydarpasha Palace 5* се наоѓа во регионот Турклер. Хотелот е на 20 км од центарот на Аланија и 100 км од аеродромот во Анталија. Хотелот е отворен во 2016 година, а последен пат е реновиран во 2018/2019 година. години. Се препорачува за парови, семејства со деца.

Погледнете ја понудата
Hotel Kirman Leodikya Resort Сместување приспособено за деца
  • Од aеродромот: 90 km

Се наоѓа во областа Окурџалар. Од центарот на Аланија е 33 км, од Манавгат 23 км. Се наоѓа веднаш до хотелот Kirman Arycanda и гостите можат да користат некои од капацитетите на соседниот хотел. Се препорачува за сите видови гости.

Погледнете ја понудата
Noxinn Deluxe Hotel Препорака!
  • Од плажа: 50 m
  • Од aеродромот: 110 km

Хотел NoxInn Deluxe се наоѓа во регионот Конакли. Тоа е околу 12 километри од центарот на Аланија и околу 110 километри од аеродромот во Анталија. Во непосредна близина на хотелот има автобуска станица, аптека и банкомат.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt

Poštovani putnici,

Usled novonastale situacije i blokade računa Barcino Toursa, obaveštavamo sve putnike koji imaju uplaćene aranžmane za 2024. godinu da se obrate osiguravajućoj kući Millenium Osiguranje, www.mios.rs, oko naplate svojih potraživanja. Potrebno je da tom prilikom imate Ugovor o Putovanju, Program putovanja, koji imate u download sekciji našeg websajta, Opšte Uslove Putovanja, koje imate na našem websajtu, Priznanicu o uplaćenim sredstvima i Garanciju Putovanja, koju ste dobili prilikom zaključenja ugovora.

Za sva dodatna pitanja se možete obratiti na email [email protected].

Srdačan pozdrav,

Barcino Tours