Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Letovanje_Egipat_Hoteli_Avio_Hurgada_Hotel_Steigenberger_Aldau_Naslovna.jpg Одличен квалитет
  • Од центар: 5000 m
  • Од aеродромот: 4 km

Хотелот има приватна песочна плажа долга 400 метри, каде што лежалките и чадорите за сонце се бесплатни за гостите на хотелот. Поголемиот дел од плажата е област за капење со плитка вода.

Погледнете ја понудата
Hotel Titanic Royal Одличен квалитет
  • Од центар: 17000 m
  • Од aеродромот: 10 km

Отворен е во 2019 година и се простира на површина од 50.000 м2. Гостите на хотелот можат да го користат аква паркот со 30 тобогани без доплата во Titanic Resort & Aqua Park кој се наоѓа преку улицата, на околу 200 метри.

Погледнете ја понудата
Hotel Xanadu Makaby Bay Препорака!
  • Од aеродромот: 30 km

Хотел Xanadu Makadi Bay 5* Новоизградениот хотел Xanadu Makadi Bay, отворен во 2022 година, се наоѓа во заливот Макади, на приватна песочна плажа со постепено влегување во водата, долга 250 метри и зафаќа површина од 500.000 м2.

Погледнете ја понудата
Tropitel Sahl Hasheesh Hotel Го издвојуваме денешниот ден
  • Од центар: 25000 m

Гостите на хотелот Tropitel Sahl Hasheesh ги имаат на располагање главните и 3 a la carte ресторани, 4 барови (лоби бар, бар покрај базен, бар на плажа и ориентално кафуле), продавници, услуга за перење и пеглање, интернет во заедничките простории (со намалена брзина на рецепција и во лоби), менувачница и деловен центар.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt

Poštovani putnici,

Usled novonastale situacije i blokade računa Barcino Toursa, obaveštavamo sve putnike koji imaju uplaćene aranžmane za 2024. godinu da se obrate osiguravajućoj kući Millenium Osiguranje, www.mios.rs, oko naplate svojih potraživanja. Potrebno je da tom prilikom imate Ugovor o Putovanju, Program putovanja, koji imate u download sekciji našeg websajta, Opšte Uslove Putovanja, koje imate na našem websajtu, Priznanicu o uplaćenim sredstvima i Garanciju Putovanja, koju ste dobili prilikom zaključenja ugovora.

Za sva dodatna pitanja se možete obratiti na email [email protected].

Srdačan pozdrav,

Barcino Tours