Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Letovanje_Egipat_Hoteli_Avio_Hurgada_Hotel_Steigenberger_Aldau_Naslovna.jpg Одличен квалитет
  • Од центар: 5000 m
  • Од aеродромот: 4 km

Хотелот има приватна песочна плажа долга 400 метри, каде што лежалките и чадорите за сонце се бесплатни за гостите на хотелот. Поголемиот дел од плажата е област за капење со плитка вода.

Погледнете ја понудата
Hotel Titanic Royal Одличен квалитет
  • Од центар: 17000 m
  • Од aеродромот: 10 km

Отворен е во 2019 година и се простира на површина од 50.000 м2. Гостите на хотелот можат да го користат аква паркот со 30 тобогани без доплата во Titanic Resort & Aqua Park кој се наоѓа преку улицата, на околу 200 метри.

Погледнете ја понудата
Hotel Xanadu Makaby Bay Препорака!
  • Од aеродромот: 30 km

Хотел Xanadu Makadi Bay 5* Новоизградениот хотел Xanadu Makadi Bay, отворен во 2022 година, се наоѓа во заливот Макади, на приватна песочна плажа со постепено влегување во водата, долга 250 метри и зафаќа површина од 500.000 м2.

Погледнете ја понудата
Tropitel Sahl Hasheesh Hotel Го издвојуваме денешниот ден
  • Од центар: 25000 m

Гостите на хотелот Tropitel Sahl Hasheesh ги имаат на располагање главните и 3 a la carte ресторани, 4 барови (лоби бар, бар покрај базен, бар на плажа и ориентално кафуле), продавници, услуга за перење и пеглање, интернет во заедничките простории (со намалена брзина на рецепција и во лоби), менувачница и деловен центар.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt