Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Vila Anna Сместување приспособено за деца
  • Од плажа: 400 m
  • Од центар: 400 m

Има голем двор со трева. Вилата нема сопствен паркинг, но има паркинг простор пред вилата. Наместените апартмани сместени на приземје им овозможуваат на гостите целосен комфор.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt