Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Letovanje_Egipat_Hoteli_Avio_Hurgada_Hotel_Premier_Le_Reve-22.jpg Одличен квалитет
  • Од центар: 25000 m
  • Од aеродромот: 22 km

Хотелот располага со приватна, песочна плажа, каде што гостите можат бесплатно да користат лежалки и чадори за сонце. Плажата е прилично долга, па пливањето е можно од понтонот и се препорачуваат чевли за во вода.

Погледнете ја понудата
Hotel Pickalbatros Jungle Aqua Park By Neverland Го издвојуваме денешниот ден
  • Од плажа: 900 m
  • Од центар: 20000 m
  • Од aеродромот: 15 km

Хотелот се состои од главна зграда со рецепција и бунгалови - викендички во кои се сместени стандардни и семејни соби. Jungle Aqua Park е погоден за семеен одмор како и за активни одмори.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt