Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Hotel Royal Lagoons Resort & Aqua Park Одлична цена
 • Од плажа: 900 m
 • Од центар: 6000 m
 • Од aеродромот: 4 km

Хотелот Royal Lagoons Aqua Park се наоѓа во центарот на новото шеталиште Ел Мемша, на околу шест километри од центарот на градот и околу четири километри од аеродромот.

Погледнете ја понудата
Hotel Steigenberger Aqua Magic Сместување приспособено за деца
 • Од плажа: 400 m
 • Од центар: 5000 m
 • Од aеродромот: 6 km

Хотелот располага со приватна песочна плажа на околу 400 m од зградата на хотелот (од другата страна на шеталиштето) со бесплатни лежалки и чадори.

Погледнете ја понудата
Letovanje_Egipat_Hoteli_Avio_Hurgada_Hotel_Titanic_Palace-9-1.jpg Сместување приспособено за деца
 • Од плажа: 400 m
 • Од центар: 5000 m
 • Од aеродромот: 15 km

Хотелот Titanic Palace се наоѓа на југот на Хургада, на 5 км од трговскиот центар Senzo mall и 15 км од аеродромот. Titanic Palace е добро уреден комплекс со неколку базени, ресторани и барови.

Погледнете ја понудата
Letovanje_Egipat_Hoteli_Avio_Hurgada_Hotel_Albatros_White_Beach-27.jpg Одличен квалитет
 • Од центар: 4000 m
 • Од aеродромот: 4 km

Хотелот Albatros White Beach има одлична локација во Хургада, на само пет километри од Новата Марина. Се наоѓа на почетокот на шеталиштето Ел Мемша, на песочната плажа на Црвеното Море.

Погледнете ја понудата
Balina Paradise Abu Soma Resort Одлична цена
 • Од центар: 50KM m
 • Од aеродромот: 47 km

Хотел Balina Paradise 4* се наоѓа на мирно место Soma Bay, недалеку од прекрасниот залив Сома, на песочна плажа. Тоа е 50 километри од центарот на Хургада (Сакале) и 47 километри од аеродромот во Хургада.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt