Филтри

Филтри

Број на звездички

Одалеченост од плажа

Оддaленост од aеродром

Опременост нa хотелот

Опременост нa собите

Тип нa соби

Поглед

Тип нa гости

Тип нa услугa

Aктивности

Ponuda

Cinnamon Dhonveli Maldives Одличен квалитет
  • Од центар: 18000 m
  • Од aеродромот: 16 km

Егзотично, тропско, убаво - вака е претставен овој остров. Прошетајте низ тропската вегетација, почувствувајте ја белата песочна плажа под вашите нозе и откријте го егзотичниот подводен свет.

Погледнете ја понудата
Hotel Kuredu Island Resort Одличен квалитет
  • Од aеродромот: 150 km

Хотел кој ви нуди ексклузивен одмор. Особено е популарен за оние кои сакаат нуркање и нуркање: во близина има прекрасен внатрешен гребен и повеќе од 50 првокласни, главно недопрени места за нуркање!

Погледнете ја понудата
Hotel Velassaru Maldives Препорака!
  • Од центар: 10 m
  • Од aеродромот: 10 km

Овој ексклузивен ресорт импресионира со својот модерен дизајн во комбинација со природна елеганција и современ и минималистички стил. Ова одморалиште може да се пофали со најубавата плажа на Малдивите.

Погледнете ја понудата
    1 2
Početna
Hit ponude
Kontakt

Poštovani putnici,

Usled novonastale situacije i blokade računa Barcino Toursa, obaveštavamo sve putnike koji imaju uplaćene aranžmane za 2024. godinu da se obrate osiguravajućoj kući Millenium Osiguranje, www.mios.rs, oko naplate svojih potraživanja. Potrebno je da tom prilikom imate Ugovor o Putovanju, Program putovanja, koji imate u download sekciji našeg websajta, Opšte Uslove Putovanja, koje imate na našem websajtu, Priznanicu o uplaćenim sredstvima i Garanciju Putovanja, koju ste dobili prilikom zaključenja ugovora.

Za sva dodatna pitanja se možete obratiti na email [email protected].

Srdačan pozdrav,

Barcino Tours