Филтри

Филтри

Истражете

Понуда за сместување

Hotel By Karaaslan Inn Одлична цена
  • Од плажа: 50 m
  • Од центар: 1000 m

Hotel By Karaaslan Inn се наоѓа во центарот на Кушадаси, спроти пристаништето за јахти и песочните градски плажи, на булеварот Ататурк. Паралелно со булеварот се протега шеталиште кое води покрај брегот и градската плажа. 

Погледнете ја понудата
Hotel Costa 3S Beach Сместување приспособено за деца
  • Од центар: 7000 m
  • Од aеродромот: 42 km

Хотелот располага со ресторан, два бара, базен, детски базен, теретана, турска бања, сауна, WiFi во лобито на хотелот, пинг-понг, билијард, пикадо, детско игралиште… Се доплаќа интернет катче, масажи и третмани, спортови на вода, доктор, перална и пеглање.

Погледнете ја понудата
Hotel Costa Bitezhan Beach Одлична цена
  • Од центар: 6000 m
  • Од aеродромот: 42 km

Хотелот располага со ресторан, бар покрај базен и лоби бар, базен, детски базен, анимација, пикадо, пинг-понг, детско игралиште, сауна, турска бања. Се доплаќа за масажи и третмани, спортови на вода, лекар, перење и пеглање алишта. 

Погледнете ја понудата
Hotel DoubleTree by Hilton Сместување приспособено за деца
  • Од aеродромот: 55 km

Хотел DoubleTree by Hilton 4 * се наоѓа во центарот на Кемер. Од аеродромот во Анталија е оддалечен на 55 километри. Овој хотел е реновиран во 2018 година и е со одличен квалитет. Тој е одличен избор за сите видови гости.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt