Филтри

Филтри

Истражете

Понуда за сместување

Hotel Concorde De Luxe Resort Го издвојуваме денешниот ден
  • Од aеродромот: 13 km

Хотелот се наоѓа во Анталија на една од најпознатите плажи на Лара, 13км од аеродромот и 20км од центарот на Анталија. Овој тематски хотел со облик на авионот Concord е отворен во 2005 година.

Погледнете ја понудата
Hotel Granada Luxury Belek Сместување приспособено за деца
  • Од плажа: 2000 m
  • Од aеродромот: 42 km

Хотелот Granada Luxury Belek се наоѓа во Белек. Оддалечен е околу 33 км од Анталија и околу 42 км од аеродромот во Анталија. Тој е еден од најлуксузните хотели во овој регион, а е погоден за семејства со деца поради самата содржина на хотелот.

Погледнете ја понудата
genel_3.jpg Препорака!
  • Од aеродромот: 48 km

Royal Taj Mahal 5 * се наоѓа во регионот Евренсеки, оддалечен на околу 5 км од центарот на Сиде и оддалечен 48 км од аеродромот во Анталија. Ова е еден од тематските хотели на Royal и е направен по моделот на зградата на Taj Mahal.

Погледнете ја понудата
Hotel Savk Препорака!
  • Од плажа: 50 m
  • Од aеродромот: 120 km

Хотел Савк 4* се наоѓа во Аланија се наоѓа преку улицата од плажата Клеопатра (одделена со шеталиште) и на само неколку минути пешачење од сите удобности во центарот на градот. Од пристаништето е на околу 3 километри, додека од аеродромот во Анталија е на околу 120 километри. Хотелот е реновиран во 2011 година, а последен пат во 2018 година.

Погледнете ја понудата
Letovanje_turska_hoteli_Sunis_Elita_Beach-1.jpg Одличен квалитет
  • Од aеродромот: 70 km

Хотел Sunis Elita Beach Resort & Spa 5 * се наоѓа во Сиде, регионот Кизилгач, оддалечен на околу 70 километри од аеродромот во Анталија и околу 15 километри од Манавгат. Хотелот се наоѓа на сопствена песочна плажа со камчиња, каде лежалките и чадори за сонце се бесплатни.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt

Poštovani putnici,

Usled novonastale situacije i blokade računa Barcino Toursa, obaveštavamo sve putnike koji imaju uplaćene aranžmane za 2024. godinu da se obrate osiguravajućoj kući Millenium Osiguranje, www.mios.rs, oko naplate svojih potraživanja. Potrebno je da tom prilikom imate Ugovor o Putovanju, Program putovanja, koji imate u download sekciji našeg websajta, Opšte Uslove Putovanja, koje imate na našem websajtu, Priznanicu o uplaćenim sredstvima i Garanciju Putovanja, koju ste dobili prilikom zaključenja ugovora.

Za sva dodatna pitanja se možete obratiti na email [email protected].

Srdačan pozdrav,

Barcino Tours