Филтри

Филтри

Истражете

Понуда за сместување

Letovanje_Turska_Hoteli_Alanja_Hotel_Kleopatra_Ada_Beach-1-1.jpg Одлична цена
  • Од плажа: 10 m
  • Од aеродромот: 118 km

Cleopatra Ada Beach 4 * се наоѓа на плажата Клеопатра, на околу 2 km од центарот на Аланија и околу 118 km од аеродромот во Анталија. Свој удел има на песочната плажа Клеопатра, а лежалки и чадори на плажа се наплаќаат. Хотелот е отворен во 1996 година, а реновиран во 2014 година.

Погледнете ја понудата
Letovanje_turska_hoteli_kleopatra_royal_palm-1.jpg Last minute понуда
  • Од плажа: 100 m
  • Од aеродромот: 120 km

Хотелот се наоѓа на плажата Клеопатра, оддалечен на околу 1 км од центарот на Аланија и околу 120 км од аеродромот во Анталија. Свој дел има на песочната плажа Клеопатра, која е оддалечена околу 100 m. Лежалки и чадори на плажа се доплаќаат. Хотелот е реновиран во 2016 година.

Погледнете ја понудата
Hotel MC Arancia Одлична цена
  • Од aеродромот: 110 km

Хотел MC Arancia 5 * се наоѓа во регионот Конакли. Одалечен е 12 км од Аланија, 110 км од аеродромот во Анталија и 50 км од Сиде. Хотелот се наоѓа на сопствена песочна плажа, каде душеците, пешкирите, лежалките и чадорите за сонце се бесплатни.

Погледнете ја понудата
Hotel Pirates Beach Club Сместување приспособено за деца
  • Од плажа: 0 m

Базени за деца и возрасни, тобоган за деца, фитнес центар, сауна, турска бања, парна бања, тениски терени, пинг-понг, стрелаштво, одбојка на плажа, мини голф, кошарка, пикадо, билијард, детско игралиште, детско диско и анимирана програма во согласност со концептот на хотелот.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt