Филтри

Филтри

Понуда за сместување

Hotel Caribbean World Resort Soma Bay Хит понуда
  • Од aеродромот: 45 km

Хотелот располага со приватна песочна плажа, која е пространа (долга околу еден километар) и прекрасно уредена и се смета за една од најубавите плажи во регионот на Црвеното Море. Шезлонги и чадори за сонце на плажа се бесплатни за гостите на хотелот.

Погледнете ја понудата
Hotel King Tut Aqua Beach Resort Одлична цена
  • Од aеродромот: 13 km

Хотелот е изграден во традиционален египетски стил и има рецепција, директен пристап до песочна плажа, потоа голем базен, аква парк со базен со топла вода (аква паркот е бесплатен од 10 до 12 часот и од 14 до 16 часот. ).

Погледнете ја понудата
Hotel Pickalbatros Dana Beach Препорака!
  • Од центар: 15 m
  • Од aеродромот: 10 km

Dana Beach Resort 5 * е уникатно луксузно одморалиште лоцирано на плажа. Сместен на одлична локација со поглед на Црвеното Море и на само 15 минути возење од меѓународниот аеродром во Хургада.

Погледнете ја понудата
Letovanje_Egipat_Hoteli_Avio_Hurgada_Hotel_Premier_Le_Reve-36.jpg Одличен квалитет
  • Од плажа: 0 m
  • Од центар: 25000 m
  • Од aеродромот: 22 km

На брегот на Црвеното Море, во регионот познат по прекрасното небо, кристално чистото море и импресивни пустински планини, се наоѓа овој луксузен хотел за гости над 16 години.

Погледнете ја понудата
Hotel Rixos Premium Magawish Suites & Villas Препорака!
  • Од центар: 10000 m
  • Од aеродромот: 7 km

Хотелот е дел од познатиот синџир Rixos. Одличен избор е за сите љубители на водените спортови бидејќи има клуб за нуркање, сурфање, но и спорт на копно: јавање коњи на песок, тениско игралиште.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt