Филтри

Филтри

Истражете

Понуда за сместување

Limak Lara De Luxe Hotel & Resort Препорака!
  • Од aеродромот: 20 km

Хотелот располага со три надворешни базени, два детски базени, внатрешен базен со лизгалки, аква парк со 9 тобогани, фитнес центар, турска бања, сауна, пинг-понг, тениски игралишта, кошарка, сквош, пикадо, забава во текот на денот, навечер и секојдневно анимации, мини клуб за деца 4-12 години.

Погледнете ја понудата
Orange County Kemer Препорака!
  • Од центар: 300 m
  • Од aеродромот: 60 km

Хотелот се наоѓа во Кемер, на 300м од центарот и 60км од аеродромот во Анталија. Хотелот е компактен, зрачи со елеганцијата на холандската архитектура од 16 век, опкружен со зеленило и планината Бик.

Погледнете ја понудата
Rixos Premium Belek Одличен квалитет
  • Од aеродромот: 35 km

Услугата што ја нуди хотелот е All Inclusive All Inclusive, отворено бифе на база на самопослужување со голем избор на храна и пијалоци. Покрај главниот ресторан, има 4 a la carte ресторани, детски ресторан, 9 барови, слаткарница.

Погледнете ја понудата
Seaden Valentine Resort & Spa Препорака!
  • Од плажа: 200 m
  • Од aеродромот: 65 km

Seaden Valentine Resort & Spa е хотел кој се наоѓа во Сиде, оддалечен на околу 3 километри од центарот на градот, а сите капацитети што ги нуди овој древен град се лесно достапни. Аеродромот во Анталија е оддалечен околу 65 километри.

Погледнете ја понудата
Selectum Family Comfort Side (Ex. Lyra Resort & Spa) Одличен квалитет
  • Од aеродромот: 75 km

Selectum Family Comfort Side се наоѓа во областа Кизилак, на прекрасна долга песочна плажа, оддалечен на околу 75 километри од аеродромот во Анталија и 15 километри од античкиот град Сиде. Хотелот е со одличен квалитет и е препорака за семеен одмор.

Погледнете ја понудата
Wind Of Lara Hotel & Spa Одлична цена
  • Од плажа: 700 m
  • Од aеродромот: 11 km

Хотелот се наоѓа во Анталија, на плажата Лара. Од аеродромот во Анталија е оддалечен околу 11 км и од центарот на Анталија околу 19 км. Одличен хотел со добра вредност за парите и е препорака за сите видови гости. Wi-Fi е бесплатен.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt