Филтри

Филтри

Истражете

Понуда за сместување

Turska_letovanje_hoteli_Belek_Innvista-0-1.jpg Одлична цена
  • Од плажа: 900 m
  • Од aеродромот: 27 km

Услуга Ultra All Inclusive, со сопствена песочно-камчеста плажа оддалечена 900 m со обезбеден шатл превоз, главен базен, базен за релаксација, базен за бебиња, детски базен, базен со тобогани, детски клуб за деца од 4-12 години на отворено игралиште и разновидна програма за анимација. Дискотека, амфитеатар, забави, музика во живо, утринска гимнастика, разновидни интерактивни игри.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt