Филтри

Филтри

Истражете

Понуда за сместување

Hotel Turan Prince Ex. Sentido Turan Prince Одличен квалитет
 • Од центар: 3000 m
 • Од aеродромот: 55 km

Во рамките на својот комплекс, овој хотел содржи 7 конференциски сали, внатрешен базен со хидромасажна када, тобогани, отворен базен, фитнес центар, мал фудбал, кошарка, тениско игралиште, одбојка на плажа, спа, амам, сауна, дневна и вечерна забава, стрелање, музичка програма, пикадо, детски клуб, игралиште, детски базен, аеробик, аквабајк, куглање… 

Погледнете ја понудата
Kleopatra Fatih Hotel Одлична цена
 • Од плажа: 100 m
 • Од центар: 2000 m
 • Од aеродромот: 124 km

Хотелот Kleopatra Fatih 4 * е помал градски хотел кој се наоѓа на оддалеченост од 100 m од познатата плажа Клеопатра, 2 km од центарот на Аланија и 124 km од аеродромот во Анталија.  До центарот на Аланија се стигнува по шеталиште кое се протега паралелно со плажата, па затоа е исклучително пријатно за пешачење.

Погледнете ја понудата
Lara Barut Collection Препорака!
 • Од aеродромот: 10 km

Хотелскиот комплекс припаѓа на познатиот синџир хотели Барут и се простира на 110.000 квадратни метри.  Поседува внатрешни и надворешни базени, детски базен, центар со базен со морска вода, базен за бебиња, кино сала, велнес и спа центар Таласо, фитнес центар, одбојка на плажа, тениски игралишта.

Погледнете ја понудата
Limak Atlantis Deluxe Resort & Hotel Одличен квалитет
 • Од aеродромот: 35 km

Хотел Limak Atlantis Deluxe 5 * се наоѓа во Белек. Тоа е околу 45 километри од центарот на Анталија и околу 35 километри од аеродромот. Одличен хотел и препорака за сите типови гости. За љубителите на голф, овој комплекс се наоѓа на оддалеченост од 1км до 9км од теренот за голф, а хотелот на своите гости им обезбедува бесплатен шатл-автобус до теренот со доплата.

Погледнете ја понудата
Selectum Family Resort Side Сместување приспособено за деца
 • Од плажа: 0 m
 • Од aеродромот: 75 km

Услуга Ultra All Inclusive, приватна плажа долга 500 m со лежалки и чадори. Отворени и затворени базени за деца и возрасни, детски воден и аква парк, забавен парк, детски клуб, јуниорски клуб, мини диско, детска игротека, детско бифе, колички за бебиња.

Погледнете ја понудата
Crystal Palace Luxury Resort & SPA Сместување приспособено за деца
 • Од плажа: 0 m
 • Од aеродромот: 55 km

Crystal Palace Luxury Resort & Spa; се наоѓа на сопствена песочна плажа, обезбедувајќи го Ultimate All инклузивната услуга претставува одличен сооднос цена-квалитет. Нуди бесплатно сместување за 1 дете до 11,99 години.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt

Poštovani putnici,

Usled novonastale situacije i blokade računa Barcino Toursa, obaveštavamo sve putnike koji imaju uplaćene aranžmane za 2024. godinu da se obrate osiguravajućoj kući Millenium Osiguranje, www.mios.rs, oko naplate svojih potraživanja. Potrebno je da tom prilikom imate Ugovor o Putovanju, Program putovanja, koji imate u download sekciji našeg websajta, Opšte Uslove Putovanja, koje imate na našem websajtu, Priznanicu o uplaćenim sredstvima i Garanciju Putovanja, koju ste dobili prilikom zaključenja ugovora.

Za sva dodatna pitanja se možete obratiti na email [email protected].

Srdačan pozdrav,

Barcino Tours