Филтри

Филтри

Број на звездички

Одалеченост од плажа

Оддaленост од aеродром

Опременост нa хотелот

Опременост нa собите

Тип нa соби

Поглед

Тип нa гости

Тип нa услугa

Aктивности

Ponuda

Coral Strand Smart Choice Препорака!
  • Од центар: 4 m
  • Од aеродромот: 13 km

Хотелот е погоден за групи, семејства со деца и парови. Располага со WiFi, спа центар, детски и базен за возрасни, конференциска сала, можност за организирање спортови на вода, одбојка и бадминтон, набљудување на небото преку телескоп од опсерваторијата на хотелот

Погледнете ја понудата
Hotel Paradisus Punta Cana Одличен квалитет
  • Од aеродромот: 30 km

Хотелот е најпогоден за парови. Располага со интернет, YHI спа (со доплата), 4 базени, барови, 2 ресторани за самопослужување, 9 a la carte ресторани, тениско игралиште, казино и павилјон за свадби.

Погледнете ја понудата
    1 2
Početna
Hit ponude
Kontakt