Филтри

Филтри

Истражете

Понуда за сместување

Vila Mariffela Препорака!
  • Од плажа: 300 m
  • Од центар: 700 m

Вила Марифела се наоѓа во мирна средина, помеѓу големото пристаниште и плажата Парадизо, на оддалеченост од 300 метри од плажата Парадизо. Од центарот на градот е оддалечен околу 700 метри.

Погледнете ја понудата
Vila Mystery Препорака!
  • Од плажа: 200 m
  • Од центар: 250 m

Вила Мистери е новоизградена вила која се наоѓа во стариот дел на Неи Пори, на 200 метри од плажа и 250 метри од центарот. Вилата ќе ги прими првите гости во 2023 година и се наоѓа во близина на пазарот. Во непосредна близина има неколку маркети, пекари и кафетерии, како и забавен парк за деца.

Погледнете ја понудата
Vila Perla Препорака!
  • Од плажа: 20 m

Апартманите и студијата Perla се наоѓаат на 20 метри од најубавата плажа во градот (Corleone Beach) на приземјето и првите катови од станбениот комплекс. До вилата се наоѓа мега маркетот Масутис, додека во непосредна близина има неколку пекари, кафетерии и таверни.

Погледнете ја понудата
Vila Petrino Одлична цена
  • Од плажа: 400 m
  • Од центар: 450 m

Вила Петрино се наоѓа на 400м од плажата Писо Крионери, на рид над патот, од кој има волшебен поглед кон морето и цела Парга. Опкружен со богато зеленило, на гостите им нуди целосно уживање во оаза на мирот. Од центарот на градот е оддалечен 450м.

Погледнете ја понудата
Vila Sky Го издвојуваме денешниот ден
  • Од плажа: 20 m

Студијата Perla се наоѓаат во строгиот центар на Неа Каликратија и на 20 метри од плажата „Бурбон“ на третиот кат од станбен комплекс. Во непосредна близина на вилата има неколку маркети, пекари, кафетерии и таверни.

Погледнете ја понудата
Vila Homer Го издвојуваме денешниот ден
  • Од плажа: 60 m

Вила Хомер се наоѓа во центарот на Нидри на одлична локација, 60м од плажа и 17км од главниот град Лефкас. Во близина на вилата има ресторани, продавници и маркет. Автобусите застануваат на само 30 метри од вилата.

Погледнете ја понудата
Početna
Last minute
Hit ponude
Kontakt