Филтри

Филтри

Истражете

Понуда за сместување

Letovanje_Grcka_Hoteli_Aleksandropolis_Grekotel_Egnatia_Grand_Hotel_Barcino_Tours-8.jpg Сместување приспособено за деца

Хотел Grecotel Egnatia Grand, од синџирот на класични хотели, се состои од две згради, Астир 5* и Игнација 4*. Комплексот се наоѓа на песочна плажа, опкружен со борови дрвја, недалеку од центарот на градот. Градското шеталиште започнува на влезот во хотелот.

Погледнете ја понудата
Letovanje_Grcka_Hoteli_Evia_Altamar_Hotel_Barcino_Tours-8.jpg Одлична цена
  • Од плажа: 600 m

Хотелот нуди на гостите: рецепција, бар, a la carte ресторан, слатководен базен, услуга во соба, паркинг и безжичен интернет (бесплатно на јавни површини). Секоја соба содржи: бања со фен, балкон или тераса, клима уред, сателитска ТВ и мини бар.

Погледнете ја понудата
Hotel Archipelagos Residence Препорака!
  • Од плажа: 1500 m
  • Од центар: 900 m
  • Од aеродромот: 85 km

Archipelagos Residence е хотел со 3 * во Ретимно, со одлична локација, на само 10 минути пешачење од центарот и стариот дел на Ретимно, и околу 80 метри (од другата страна на улицата) од помалата песочно-карпеста плажа Деспотико.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt

Poštovani putnici,

Usled novonastale situacije i blokade računa Barcino Toursa, obaveštavamo sve putnike koji imaju uplaćene aranžmane za 2024. godinu da se obrate osiguravajućoj kući Millenium Osiguranje, www.mios.rs, oko naplate svojih potraživanja. Potrebno je da tom prilikom imate Ugovor o Putovanju, Program putovanja, koji imate u download sekciji našeg websajta, Opšte Uslove Putovanja, koje imate na našem websajtu, Priznanicu o uplaćenim sredstvima i Garanciju Putovanja, koju ste dobili prilikom zaključenja ugovora.

Za sva dodatna pitanja se možete obratiti na email [email protected].

Srdačan pozdrav,

Barcino Tours