Филтри

Филтри

Истражете

Понуда за сместување

Vila Mariffela Препорака!
  • Од плажа: 300 m
  • Од центар: 700 m

Вила Марифела се наоѓа во мирна средина, помеѓу големото пристаниште и плажата Парадизо, на оддалеченост од 300 метри од плажата Парадизо. Од центарот на градот е оддалечен околу 700 метри.

Погледнете ја понудата
Vila Perla Препорака!
  • Од плажа: 20 m

Апартманите и студијата Perla се наоѓаат на 20 метри од најубавата плажа во градот (Corleone Beach) на приземјето и првите катови од станбениот комплекс. До вилата се наоѓа мега маркетот Масутис, додека во непосредна близина има неколку пекари, кафетерии и таверни.

Погледнете ја понудата
Vila Petrino Одлична цена
  • Од плажа: 400 m
  • Од центар: 450 m

Вила Петрино се наоѓа на 400м од плажата Писо Крионери, на рид над патот, од кој има волшебен поглед кон морето и цела Парга. Опкружен со богато зеленило, на гостите им нуди целосно уживање во оаза на мирот. Од центарот на градот е оддалечен 450м.

Погледнете ја понудата
Letovanje_Grcka_Hoteli_Aleksandropolis_Grekotel_Astir_Hotel_Barcino_Tours-16.jpg Сместување приспособено за деца

Хотел Grecotel Astir Alexandroupolis, од синџирот на класични хотели, се состои од две згради, Астир 5* и Игнација 4*. Комплексот се наоѓа на песочна плажа, опкружен со борови дрвја, недалеку од центарот на градот. Градското шеталиште започнува на влезот во хотелот.

Погледнете ја понудата
Hotel Central Hersonissos Одлична цена
  • Од плажа: 200 m
  • Од центар: 100 m
  • Од aеродромот: 23 km

Хотел Central Hersonissos е градски хотел сместен во мирна улица во центарот на Херсонисос. Оддалечен е околу 200 m од градската плажа, како и од многу кафулиња, таверни и ресторани.

Погледнете ја понудата
Letovanje_Hoteli_Grcka_Sitonija_Hotel_Lagomandra_Beach_Barcino_Tours.jpg Препорака!

Хотелот Lagomandra Beach припаѓа на Неос Мармарас и е оддалечен од него околу 6 километри. Хотелскиот комплекс Лагомандра се состои од два хотели, хотелот Лагомандра и плажата Лагомандра. Хотелот Lagomandra Beach се наоѓа веднаш на брегот, на плажа со кристално чиста вода богата со зеленило.

Погледнете ја понудата
Početna
Hit ponude
Kontakt

Poštovani putnici,

Usled novonastale situacije i blokade računa Barcino Toursa, obaveštavamo sve putnike koji imaju uplaćene aranžmane za 2024. godinu da se obrate osiguravajućoj kući Millenium Osiguranje, www.mios.rs, oko naplate svojih potraživanja. Potrebno je da tom prilikom imate Ugovor o Putovanju, Program putovanja, koji imate u download sekciji našeg websajta, Opšte Uslove Putovanja, koje imate na našem websajtu, Priznanicu o uplaćenim sredstvima i Garanciju Putovanja, koju ste dobili prilikom zaključenja ugovora.

Za sva dodatna pitanja se možete obratiti na email [email protected].

Srdačan pozdrav,

Barcino Tours